Cuddle Me In

30. května 2015 v 0:05 | Miki |  Niam
Co k tomuto říci. Nevěřím WP a co si nenapíši do wordu nebo ručně, jakoby neexistovalo. První tři odstavce jsou původní, zbytek jsou střípky, které mi nějakou náhodou uvízly v mé špatné paměti, doplněny o přídavná jména, příslovce a tak dále.
Moc mě potěšily reakce u Bronze Comig Out. .) Víte jaké feelz z vás mám, děvčata? :3
Jinak je toto další hybrid povídka z mého pera, tentokráte hybrid!Niall a pániček nám tu nezlobí jako Grimmy. :D :)

& click here for super fluffy image of mine
Teplá srpnová noc, nebe bez jediné hvězdy, temná postranní ulička v jedné z klidných Londýnských čtvrtí a dvaadvacetiletý mladík s obrovským černým pytlem plným odpadků, přes který před sebe nevidí. Opatrně našlapuje, obut do svých neznačkových crocs, protože tato obuv nebyla z těch lepších řešení. Obzvláště teď, když nevidí a po zemi se jako vždy valí plechovky, nedopalky nebo obaly od chipsů.

Liam nakloní hlavu, aby se ujistil, že se nachází tam, kde chtěl. Následně položí pytel vedle přeplněné popelnice a spokojeně si opráší dlaně. Už chce odejít, ale zastaví ho tiché zamňoukání. Srdce mu zaplesá. Kočka! Miluje kočky!

Nezastaví ho ani nepříjemný zápach linoucí se z popelnic. Jde dál a pozorně poslouchá. Kočičí společník opět zamňouká a ozve se zarachocení plechu o zem. Liam nahlédne do obří papírové krabice, zdálo se mu, že se v ní něco pohnulo a shodilo tak pár plechovek, ale k jeho překvapení tam není opuštěné koťátko, ale chlapec. Krčí se v rohu, objímá si nohy a vrčí.

"To ty jsi tu mňoukal?" táže se Liam. Znělo to opravdu přesvědčivě. Chlapec na něj vystrašeně hledí. Neodpovídá. A Liam má tak dostatek času si chlapce prohlédnout. Není nijak zvláštní - může mu být tak devatenáct, má blonďaté odrosty ve vlasech, modré oči a umouněné tváře, taky pošpiněné a trochu potrhané oblečení a kolem krku… obojek?! Proč má sakra na krku obojek?!

Liam se pomalu natahuje k jeho krku, aby si mohl přečíst nápis vyrytý na medailonu obojku, ale chlapec náhle zavrčí a stáhne se k sobě, z rozcuchaných vlasů vykouknou dvě hnědá kočičí ouška.

Tak skutečně. Chlapec je napůl kočka. Liam podrbe kočičího chlapce mezi nově objevenými oušky a ten spokojeně zapřede. Najde se tak okamžik, kdy je zbaven obojku a Liam tak konečně zjišťuje jeho jméno. Niall. Z druhé strany je vyryté test. sub. B2.

"Nialle," osloví Liam chlapce, "jsem Liam." Niall přikývne, že rozumí. "Musíš mít hlad. Tak co kdybys šel se mnou?" Doufá, že mu Niall bude rozumět i nadále, nerad by udělal něco, co by se kočičákovi nezamlouvalo.

Niallovi se rozsvítí oči při slově hlad. Nakloní hlavu, vesele zastřihá oušky a olízne si růžové rtíky, souhlasně mňoukne, což Liama donutí k úsměvu. Liam vezme za stranu velké, bytelné krabice a trhne. Kočičák šťastně vyskočí ven a pověsí se Liamovi za paži, odmítaje se ho za jakýchkoli okolností pustit. Cesta k Liamovi do bytu je tak sice značně ztížená, ale co by pro vystrašeného hybrida neudělal.

Když dorazí do Liamova útulného příbytku, kočičák se rozběhne a prohledává každý kout. Všechno musí vidět, všechno si musí zkusit. Liam neodolá úsměvu. Přejde ke kuchyňské lince a do sklenice napustí vodu. Posadí Nialla za stůl, kde ho okamžitě zaujme zelená rostlina v květináči a tak do ní cvrnká prstem do doby, než se před ním objeví sklenice s vodou. Uchopí ji oběma rukama, ale ke rtům nepřiloží, jen vyplázne jazýček a pije, jak ho to bylo naučeno. Moc dlouho mu to však nevydrží. Jazykem sice dosáhne na vodu, ale do úst už ji nedopraví. Liam se začne smát, ale nebohému Niallovi přeci jen pomůže. Z velké plastové sklenice na lince vytáhne širší brčko, a když si získá pozornost kočičáka, ukáže, jak se takové brčko používá.

Niall tak vypije čtyři vrchovaté sklenice vody a zpapká balení slaninových keksů. Liam je šťastný - má něco jako kocoura a ten je spokojený.

"Co jít do sprchy, Ni? Dáme ti čisté oblečení a uložíme do peřin, co ty na to?" Budu si tě hýčkat jako princeznu, domyslí si ještě.

Dostane Nialla do koupelny, která je poměrem k bytu obrovská, a začne ho svlékat. Tričko jde snadno, s úzkými kalhotami je to horší. Liam si musí kleknout a tahat džínovinu dolů. Když ji dostane do půli stehen, do obličeje ho praští chlupatý ocásek.

"Tak to tě tak tlačilo, co?" pousměje se Liam a polechtá hybrida na bocích. Tomu podjedou nohy a skončí na zemi. Dost to pleskne, protože pod kalhotami nic dalšího nemá. Ni se chichotá jako normální člověk, jen sem tam mňoukne. Liam vyděšeně vyskočí a pomůže Niallovi vstát. Ten se však rozesměje naplno. Starší ho tedy nažene do sprchového kouta.

Sám se poté vysvlékne, ponechá si pouze boxerky. Nevadí mu, že by si je mohl namočit. I když je Niall hybrid a spoustě věcem nerozumí, Liam se stejně stydí být před ním nahý.

Rozumnější si bere do ruky sprchu a pustí vodu na Niallovo nahé tělo. Ten zapiští a schoulí se v rohu sprchového koutu. Voda není studená a není ani horká, aby se musel kočičák krýt. Možná je to jen prvotní šok, protože kdoví jestli se někdy vůbec koupal.

Liam vleze za ním do sprchy a i na sebe namíří proud vody, aby vyplašeného hybrida ujistil, že mu to nic neudělá. Ten, i když nedůvěřivě, se posadí zpátky, plácaje nohami ve zvětšující se louži, jejíž objek nestíhá unikat výlevkou pryč.

"Dobrý?" optá se Liam a žínkou přejede po jeho stehně. Je teď mezi jeho nohami a připadá si trochu nevhodně. Ale nezdá se, že by to kočičákovi nějak překáželo. Dokonce i zavrní. Liam proto pokračuje. Na žínku vymáčkne kokosový sprchový gel a klouže jí po kočičákově těle. Když se přesune k ramenům, pocítí na svém koleni další tekutinu. Sprchu vyloučí ihned, protože tu drží Niall, ale při pohledu dolů leknutím uklouzne. Niall mu bezostyšně močí na nohu, přičemž si hraje s proudem vody ze sprchové hlavice.

Nic raději neříká, jen pohne nohou do strany. Niall zapřede a zapře se o Liamovu dlaň se žínkou, aby byl dotek intenzivnější. "Ale, ale, Nialle." Neodolá a pohledem uhne k jeho rozkroku, kde Niallův penis, již v pozoru, sebou slastně cuká.

Kočičák zakloní hlavu a tak lidsky zasténá, až to dokonce pocítí i Liam. Zopakuje pohyb v oblasti hrudní kosti, který se Niallovi zamlouval. Volným palcem přejede přes naběhlou bradavku a kočičák mu ejakuluje na břicho. Liamovi chvíli trvá, než si uvědomí, co se stalo. Ale jakmile se tak stane, opláchne z vyčerpaného Nialla mydlinky a ze sebe část spermatu, která neskončila ve výlevce ani se nevsákla do boxerek. Ty ze sebe Liam vysvlékne, už mu nevadí být před kočičákem nahý.

Omotá si kolem pasu svůj ručník a do velké osušky zabalí Nialla, který není po svém, nejspíše prvním, orgasmu schopen vnímat. Proto ho Liam položí na postel a pořádně osuší. Kočičák zapřede a převalí se na záda, aby se mohl zahrabat do šedavých peřin Liamovy postele. Liam ho nechá spát a sám se dojde umýt. Ale i on poté ulehne do své postel, pozoruje spícího kočičáka, jak se mu při každém nádechu pokrčí nosík.

Je roztomilý. A dost ho překvapilo, když Niall na jeho doteky reagoval tak citlivě, ale kdoví co se s ním dělo, než ho našel. Nápis na medailonku obojku toho dost prozradil, ale stále nevěděl, čím vším si Niall musel projít. Liam se pohodlně uloží a zavře oči, snad aby také nabral nějaký spánek, protože včerejší narozeninová oslava se trochu vymkla z ruky.


"Liameow...." zívne kočičák, což donutí Liama se zase a soustředit na dění okolo něj. Jeho oči jsou rázem otevřené a soustředí se na roztomilá klubíčko před ním. Ni se přitiskne k Liamovi a zaboří tvář do jeho nahé hrudi, protože Liam je zvyklý spát jen v teplácích. Opět si zívne, což teď opravdu zní jako zívnutí kočičí, vtiskne pusinku na Liamův krk. Než starší stihne jakkoliv zareagovat, kočičák se oddává sladkému spánku v milující náruči.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kris Kris | E-mail | Web | 31. května 2015 v 12:23 | Reagovat

Asi ani netušíš, jak moc tebe a tvé povídky miluju. (anebo to víš moc dobře, páč tu vyšiluju dost často.)
Děkuju, že jsi mi dala možnost přečíst si něco tak famózního, jako je právě toto dílo. Představa kočičáka Nialla je naprosto rozkošná, k tomu ten starostlivý Liam, který je schopen zadarmo poskytnout přístřeší a jakýsi druh uspokojení ve sprše... aaah. ❤
Btw, všichni určitě chceme více tvé tvorby, mohla bys něco přidávat každý den O:) *puppy eyes*
Nebo něco rovnou každou hodinu, co ty na to? Nah 😂🐧

2 Bravery Bravery | Web | 31. května 2015 v 19:34 | Reagovat

Měla bych oemzit čtení tvých povídek na jednu za den, protože by mě ta dokonalost mohla za chvíli zabít, miluji absolutně všechny tvoje povídky. A hybridi jsou má slabost a tohle je tak sladký. Bože, ok, musím se trošku uklidnit, aww, to bylo tak nádherný. :3

3 Karin Karin | 31. července 2016 v 15:10 | Reagovat

To bylo roztomilé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama