Teenage Runaway - 31.část

26. prosince 2014 v 19:58 | Miki |  Teenage Runaway

A příště již epilog.



"Už jen týden, Harry!" zajásal Louis a pověsil se svému nastávajícímu manželi kolem krku. "Jen týden!"

"Já vím, já vím!" Harry si radostně poskočil a přiložil si hrdlo láhve ke rtům. Oba dva pohybovali boky do rytmu písně, která se nesla celou místností, a nevnímali okolí. Ono ani pořádně nebylo co vnímat. Nacházeli se v menším salónku, kde mimo nich byla už jen Harryho profesorka, Gemmin přítel a Niall s Liamem. Donedávna tu s nimi seděli ještě rodiče a sourozenectvo čerstvých maturantů, ale bylo již dost pozdě. Zamilovaný pár si však usmyslil, že tu zůstanou a symbolicky se rozloučí se svobodou.

"Musím čůrat," svěřil se Harry a na tváři se mu objevil stydlivý úsměv. Lou se ho pustil a posadil se ke své kolegyni. Harry urychleně položil láhev od piva na stůl a odcupital pryč.

"Jsi si jistý, že s ním chceš zůstat po zbytek života?" otázala se Theresa s jistou nadsázkou a poplácala svého kolegu po stehně.

Lou vytušil její mínění její otázky a musel se zasmát. "Nikdy jsem si nebyl jistější."

"To ti radím," ozval se Max, který se po celou dobu držel při zdi. Občas se zasmál, napil se piva nebo se věnoval Gemmě. "Ty sám víš, že jsem ho jen těžko dostávali ze dna a já nechci, aby tam skončil znova."

"Neboj," naznačil Loui rty a otočil se ke vchodu do salónku, kde už postával jeho úžasný snoubenec. Culil se na všechny strany. Po chvilce udělal pár krůčků směrem k Louimu a natáhl před sebe paže, kmitaje svými dlouhými prsty. Louis tedy vstal a vklouzl do Harryho hřejivého objetí.

"Zbožňuju tu písničku," zamumlal Harry a položil si hlavu na rameno nižšího muže. Pohupoval se držel si svého snoubence co nejblíže. Očka měl zavřená a rty pootevřené, jak si pobrukoval melodii. Loui ho jen objímal a společně s ním se pohyboval v malém kolečku. Na rozdíl od Harryho nechal oči otevřené a díval se po všem možném, šťastný jako nikdy.

V polovině písně zahlédl u vchodu Nicka. Nechápavě se na něj podíval, ten si však přiložil k ústům ukazovák a hlavou pokynul na chodbu.

"Harry? Taky bych si potřeboval odskočit," zalhal Lou, protože Nick ne a ne odejít.

"Nemůžeš vydržet do konce písničky?"

"To bych mohl," špitl a otočil hlavu směrem k Nickovi. Minutku, naznačil rty a mávl rukou, aby se schoval za roh. Nick kývl, že chápe, a učinil tak. Po písničce Lou lehce políbil Harryho na rty a vypařil se za Nickem.

"Nemám na tebe moc času, takže co potřebuješ?" otázal se Lou okamžitě, co na něj nebylo vidět.

"Slyšel jsem, že se budete brát," pousmál se Nick. Ale nebyl to ten jeho arogantní úsměv. Byl milý a i jeho oči nevypovídaly o nějakém zlém úmyslu.

"Ano, příští týden," přitakal mladší a ramenem se opřel o zeď, "ale k věci."

"Ty víš, že jsem udělal víc toho špatného než dobrého, ale rád bych to zpětně odčinil."

"Doufám, že nemáš v plánu za ním teď jít?"

"Nebudu vám kazit večer." Jeho úsměv ze tváře vytratil, ale i tak se Lou v jeho společnosti necítil špatně. "Ale kdybys o něčem věděl, tady je moje vizitka." Lou si převzal malou kartičku z tvrdého papíru a pohlédl na číslo. Na chvilku se zamyslil, co že Nick mínil tím odčiněním. Když se vzpamatoval, Nick už byl na odchodu. Tak se v duchu povzbudil a utíkal za ním. "Hele, možná bych o něčem věděl."


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 30. července 2016 v 23:39 | Reagovat

To jsem zvědavá co po něm Louis bude chtít.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama