Teenage Runaway - 28.část

16. října 2014 v 20:08 | Miki |  Teenage Runaway


S menším časovým rozestupem vám přináším další dil.Když se dění kolem velkolepého ohňostroje trochu uklidnilo a lidí z ulic ubývalo, Lou konečně opět otevřel saténem potaženou krabičku a třesoucími se dlaněmi návlékl svému, nyní, snoubenci zlatý kroužek na prsteník levé ruky.

"Proč t-tak najednou?" zašeptal Harry, vzlykavé podbarvení hlasu ještě zcela nevymizelo.

"Protože tě miluji," odpověděl Lou prostě a začal se nakláněl, že rozrušeného Harryho políbí, protože v jejich případě není polibků nikdy dost. Byla odpoledne, kdy jen seděli na pohovce, kulisu jim dělala zapnutá televize, líbali se a lehce dotýkali. K oboustranné spokojenosti jim stačilo málo.

Nyní byl však jejich pokus o polibek zmařen. Dvě paže se obmotali kolem Harryho krku, následujíc radostný křik. Louis schoval žárlivost za hravý úsměv a poplácal Nialla po rameni.

"Uka!" natáhl se blonďák po Harryho levačce. "Neke! Vy jste už jako spolu, jo?" To už ale zasáhl i Liam svého přítele si přítáhl k sobě. Niall ale ještě stihl překontrolovat Louiho prsteníček. "Oni jsou zasnoubený," zašeptal Liamovi. Tedy pokusil se zašeptat. Lou to bohužel slyšel a snažil se vše vyvrátit. Nestihl však vvydat ani hlásku, protože na jeho rtech byly rázem ty Harryho. "Niall to ví," špitl.

"A Liam taky," začal Niall, "ono zrovna není nejlepší, když svému studentovi usnete v klíně a on vám ve spánku zaplétá prsty do vlasů, pane profesore."

"Viděl nás ještě někdo jiný?" Loui zněl vyděšeně. Nemohli si s Harrym dovolit, aby jejich vztah byl vyzrazen. Znamenalo by to, že by přišel o práci, a on rozhodně nechtěl zasahovat do rezervy, kterou si vydělal prodáváním sebe samého. Měl s ní jiné plány.

"Kromě nás, eh, snad jen ta slečna z cestovky, ale tu asi znáte, když..."

Louimu spadl kámen ze srdce. Nechtěl přijít o svého miláčka. Ne potom, co ho požádal o ruku a on souhlasil.

"Ale my jsme za váma přišli kvůli něčemu jinému, pane profesore," opět se slova ujmul blonďák, "víte, nový rok je tady a ani jednomu z nás není jednadvacet, takže jsme vás chtěli poprosit, jestli byste náhodou nechtěl koupit něco k pití."

Niallův úsměv byl tak široký a dotěrný, že Loui nemohl nic jiného, než souhlasit. A tak se všichni čtyři vydali směr hotel. Cestou toho dost nakoupili, protože si Niall vzpoměl, že i dívky si chtějí připít. Nakonec se celá skupina sešla na pokoji u Harryho s Louisem, protože Lou chtěl mít všechen alkohol pod dohledem.

Noc ubíhala poklidně. Děvčata vyprávěla o dvých sexuálních zážitcích, protože jim alkohol jaksi prořízl pusu, což mužskou část dosti bavilo.

"Tak, Harry, ty asi taky nebudeš na holky, co?" otázala se již přiopitá Christine, následně se začala chichotat. Harry svraštil obočí, nafoukl tváře, které pomalu nabíraly červeného odstínu, a nepatrně zavrtěl hlavou.

"A kdo je te šťastný?" zeptala se další z dívek a zvídavě naklonila hlavu na stranu.

Harry si jen přiložil ukazováček ke rtům a zaculil se tak, že odhalil své okouzlující ďolíčky. Loui si frustrovaně skousl spodní ret, zkoušeje tak překonat tužbu políbit svého snoubence. Naštestí Liz brzy odvedla jeho pozornost od dvou jamek v Harryho tvářích.

"Řekněte, prosím, že vy taky nejste na chlapy, pane profesore."

"Je mí líto, Liz, ale i mé srdce již vlastní muž," prohlásil se smíchem a po očku sledoval Harryho, jak se červená ještě více a klopí pohled na dlaně položené v klíně. Tak moc toužil ho políbit, tak moc chtěl, aby dívky odešli a on si ho mohl Harryho přivinout do náruče.

A dále se pokračovalo v pití. Dívky se postupně odebraly na své pokoje, stejně jako Niall s Liamem, a zamilovaný pár konečně mohl mít místnost pro sebe. Lou neváhal, povalil Harryho pod sebe a konečně políbil ty dva růžové polštářky chutnající po vypitém alkoholu. Harry tiše zakňučel, když se Lou odtáhl, ale zareagoval rychle. Zapletl své dlouhé prsty do Louiho vlasů, přitahuje si ho tak zpátky.

"Chci, aby sis mě vzal, Boo," zašeptal téměř neslyšně a Lou ani na setinu nezaváhal. Opatrně si vzal kudrnáčka do náruče a položil ho na postel. Nespěchal. Lehl si vedle něj na bok, aby se mohl pověnovat krku, kde se pomalu rýsovala tepna. Jazykem laskal onu hebkou, citlivou kůži, občas ji vsál mezi rty a zanechal tak načervenalé znaménko. Harry se pod dotekem Louiho rtů svíjel a sténal. Harry byl tak citlivý a Loui to zbožňoval. "Lou, prosím."

Harry kňučel a zoufale se snažil roztřesenými prsty rozepnout kalhoty, ale nedařilo se. "Chceš pomoct, Hazz?" Harry přikývl a opětovně zasténal, když se Louiho dlaň ocitla na jeho poklopci. Kalhoty šly brzy dolů, stejně tak jako ponožky a spodní prádlo, lehký svetřík mu Lou nechal. Harry se styděl za své jizvy a kdykoli je Lou viděl, Harry se rozrušil a o to teď Lou nestál.

"Díky," broukl Harry a vyhoupl se do sedu. Tentokráte to byl on, kdo převzal iniciativu, a začal Louiho zbavovat všekerého oblečení. Chladnými dlaněmi putoval po svalnatých ramenech svého snoubence, prsou, kde nehty vědomě zavadil o citlivé bradavky, dostávaje se mu tak tak zalapání po dechu, a skončil na stehnech.

"Jsi čistý, Lou?" otázal se Harry zničehonic a stydlivě se zachumlal do sněhobílé peřiny, jen zadeček nechal nezbedně odkrytý. Lou ponechal otázku prozatím nezodpovězenou. Namísto toho se sklonil k Harryho pozadí, roztáhl od sebe půlky a horkým dechem pohladil Harryho vstup.

"Kurva, Lou," zanadával kudrnáček do polštáře a v dlani křečovitě stiskl prostěradlo. A to jsem ještě nezačal s tím nejlepším, pomyslel si Lou a vystrčil špičku jazyka, která se Harryho jen letmo dotkla, ale i tak se z Harryho hrdla vyloudil nelidský sten, opět alespoň částečně stlumen polštářem.

"Tak citlivý," zamumlal Louis a otočil Harryho na záda. "Jsem, Harry, jsem čistý. Proč se ptáš?" "Chci to cítit se vším všudy a trachu jsem se bal, když, ty víš, potomm co sis prožil a tak."

"Neboj se, Hazz, Po to všem bych byl hlupák, kdybych nešel na testy, sám jsem se tehdy bál. Ale jsem vděčný, že mnou nejsi nějak znechucený."

Harry se pousmál. Očka mu zařila a on jen otevřel náruč, do které si přivinul Louiho. "Prosím, Lou. Dokončeme to."

"Rád, Hazz," špitl Lou a dlaněmi se opřel o pelest vedle Harryho hlavy. Nadzvedl se a se vší opatrností do Harryho vniknul. Ten se prohnul v zádech a otveřel ústa v němém výkřiku, ruce mu vystřelily za hlavu. "Pokračujpokračujpokračujmmmm," zakňučel, dech mu sotva stačil. A tak Lou přirazil. Místnost vyplnilo sténání obou mladíku a poté i narážení kovového čela postele do zdi v pravidelném tempu. Ve vedlejším pokoji bylo prázdno, takže se nemuseli vůbec strachovat.

Lou měl své vlastní tempo. Nebylo nějak zvlášť rychlé, ale bylo intenzivní jak pro něj, tak pro jeho miláčka, který se pod ním svíjel a z úst vypouštěl samé vzdechy. Harry byl každým dnem citlivější a Lou to zbožňoval. Zbožňoval, když se Harryho jen letmo dotknul na citlivějším místě a on hned svraštil obočí a nafoukl tváře se zoufalým pohledem.

Lou trefil Harryho prostatu a ten se mohl zbláznit slastí. Pomezi steny si něco mumlal, a kdykoli se Lou trefil do jeho místečka, skřivil tvář v slastné grimase, která spíše připomínala grimasu bolestnou. Nevydržel to. Zaryl se nehty do Louiho zad, zanechávaje tak malé krvácející ranky, a vyvrcholil si na tmavě modrý svetřík.

Zmítal se v silném orgasmu a v podstatě nevnímal nic jiného, než omračující pocit, který mu pumpoval celým tělem. Lou si všiml Harryho reakce. Přestal s přírazy, opustil jeho třesoucí se pozadí a stále ve stejné poloze se sám ručně udělal. Byl ale spokojený, že se mu dostalo takové reakce a to se ho v podstatě ani nedotknul.

"Jestli bude každé vyvrcholení silnější, tak pod tebou umřu," zašeptal Harry, když jeho orgasmus odezněl. Byl lehce ochraptělý, jak si po celou dobu jejich milování vyřvával plíce.

"Nedovolím, abys pode mnou umřel," pousmál se Lou a políbil Harryho na spocené čelo, kde se mu lepily jemné pramínky jeho vlasů.

""Miluji tě,"" špitli oba naráz, čemuž se následně zachichotali jako dvě puberťačky. Lou konečně ulehl do postele vedle Harryho, jak tomu má být. Harry se nemile zatvářil, ale Lou se neodvážil zeptat, co se děje. Harry si nakonec s povzdechem svlékl špinavý svetr, odhodil ho na zem a přitulil se k Louiho nahé hrudi.

"Jsi krásný i s těmi jizvičkami, Hazz..."
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama