My Messy Boy

1. září 2014 v 10:37 | Miki |  Larry


Pokračování povídky Secretly Baby
Pár: Louis Tomlinson x Harry Styles (Larry)
Psáno z pohledu: třetí osoby
Počet slov: 560
Rating: 15+
Warning: ageplay, daddy kink, mention of piss kink a anglické dialogy
Za vnuknutí nápadu pokračování vděčím Kris a snad ono pokračování nezklame.
Na případné chyby v anglických částích textu prosím upozornit.

Harry se zavřenýma očima převaluje na záda a dlaní přejíždí po plné plence. Tře si vlhkou látku o polovzrušený penis a tiše vzdychá. Je to zvrhlé a určitě se za to do nebe nedostane, ale cítí se tak příjemně.

Loui to divadýlko sleduje s povytaženým obočím a s nepříliš milým úšklebkem na rtech. Celé mu to nepřijde nějak přitažlivé, ale Harryho výraz, který mu prozrazuje vše, je dostačující.

Lehce si poupravuje kalhoty a sklání se nad Harryho rty, z kterých se každou chvilkou ozývá jemné zasténání.
"Wanna change, baby?" optá se nervózně. Jde zaslechnout i malý odpor k celé věci.

S vyslovením posledního slova se Harryho oči okamžitě otevírají. Jejich pohledy se střetají a mladšímu nezbývá nic jiného, než se začervenat.

"Sooo, Ben's your daddy, huh?" sykne Lou a pevně Harryho chytí za bradu.

"You laughed right into my fucking face, Louis!" zavrčí mladší. "I like doing these, eh, things - you know it - and Ben... Ben only feeds me and sings lullabies to me and...and plays with me like I was a little baby! Nothing sexual, you moron!"

"Nothing sexual, of course, tss... How I could be that stupid? You have boner, so don't try to lie," vyprskne Lou jedovatě a poměrně silně trhne Harryho čelistí. Ten překvapením a obzvláště bolestí vypískne. Tře si postižené místo a ani si neuvědomuje, že se Lou přehrabuje v jeho tašce s mimi věcmi.

"I just thought of you," přiznává tiše a hledí na bílou plenu, "and touched myself, bu-but after he left."

"You're really into these things, aren't ya?" optá se starší a dále se přehrabuje potřebami pro batolata. Pleny, dudlíky, gumové a plyšové hračky, kousátka, lahvičky, dětské misky, příkrmy a sunar. Fuck, pomyslí si Louis při představě všech činností, které s jeho Harrym dělal Ben.

Louis, nevnímaje Harryho monolog, vytahuje z tašky čistou plenu a vlhčené ubrousky. V duchu se uklidňuje - přeci to nemůže být něco tak hrozného, když to Harryho dokáže uspokojit, ne? Sedá si vedle svého přítele a natahuje ruku k jeho podbřišku.

"Eh, Lou... are you sure about, uhm, this?"

"Honestly no," odpovídá Louis prostě a konečně se odhodlává zbavit Harryho plenky. Vytahuje jeden ubrousek a následně jím otírá vlhkou pokožku, nevyhýbaje se již ztopořenému penisu. Harry se pod dotekem svíjí a kňučí. Má i malé obavy ze svého vyvrcholení. Nechce, aby to tím skončilo. Chce se nechat od Louiho nakrmit, chce ukolébavku a znovu usnout (v noci toho opravdu moc nenaspali), chce za svého daddyho Louise, ne Bena.

Lou upouští ubrousek a kolem penisu se ocitá jeho dlaň. "My little messy boy got hard from his own wee, mmm," šeptá a rozpohybuje zápěstí, "come for daddy, baby, come for him." Palcem si pohrává s vlhkým žaludem a preejakulát používá jako přírodní lubrikant, nepřestávaje šeptat, což Harry nedokáže vnímat. Prohne se v zádech a zalapá po dechu, když Louiho rty obemknou jeho penis, a nechá se unášet slastí dosáhnutého orgasmu.

"Good boy, so good for his daddy," zamumlá následně Loui s čistou plenkou v ruce. Než se mladší stačí vzpamatovat, jeho intimní partie opět obepíná měkká látka pleny.

"Teddy and milk, daddy," špitne Harry a převaluje se na bok, víčka se mu klíží. Louis si nechá od Bena připravit mléko, mezitím houpe Harryho, který svírá plyšového medvídka, v náruči. Harry spokojeně vypije obsah dětské lahve a za poslechu Louiho vymyšlené ukolébavky se vydá do říše snů.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Keigh Keigh | Web | 22. ledna 2015 v 21:19 | Reagovat

Oh my god. I mean. Oh mY FUCKING-  

okay u my new fav person. I love you. Seriously i wanna kiss the ground you are walking on and like.

Oh my god.

I love you.

Now i need one of my lovers sorry bye.

2 Karin Karin | 31. července 2016 v 16:10 | Reagovat

Ta představa Harryho v plinkach mě dostala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama