Teenage Runaway - 22.část

1. srpna 2014 v 12:00 | Miki |  Teenage RunawayA právě se dostáváme do fáze, kdy končí přidávání částí po dvanácti hodinách.
Doufám, že se co nejdříve dokopu k napsání další části.
Wish me luck! :)
"Wakey, wakey, sleepyhead," zamručel Loui sladce a bříšky prstů putoval po odhalené páteři až do k holému zadečku, na kterém ještě byly známky lehkých škrábanců. Milovali se. Harry měl po celém dni mazlivou náladu, ale poté se to nějak zvrtlo v milostný akt.

Louis se předchozí den nějak odhodlal a i přes nelehkou situaci se vztahem ve škole požádal Harryho, zda by mohl být jeho přítel. Ne milenec, ale přítel. Přistoupil i na držení se za ruce na veřejnosti a při této příležitosti uvařil večeři, společně pak ulehli do postele, ale místo filmu se věnovali sobě. Příjemně stráveným večerem a ještě příjemněji strávenou nocí oslavili malé nepsané výročí jednoho měsíce.

"Já chci ještě spát," zasténal Harry svou odpověď do polštáře. "Je brzo."

"Je skoro dvanáct, Hazz. Sám víš, že jsme pozváni na oběd k mé mamce, která se na setkání s tebou moc těší."

"Velitelský čas?" otázal se kudrnatý a lehce zdvihl hlavu. Vlasy trčely do všech stran, oči ještě zalepené a rty stále nateklé po včerejších, nekončících polibcích.

"11:42."

"Tak já vstávám," zamumlal a vyhrabal se z vyhřáté postele. Trochu opileckými kroky se dopotácel ke skříni, odkud si vzal čisté oblečení, a odebral se do koupelny, čemuž se Lou zachichotal. Harry působil tak roztomilne nemotorně. Byl jako kotě.

Sám už byl připravený. Těsné kalhoty zvýrazňovaly jeho půvabné pozadí a obyčejné, bílé tričko s véčkovým výstřihem tomu dodávalo určitou ležérnost, stejně jako okopané tenisky. Když může, chodívá takto oblečen normálně, ale před profesory a studenty vystupuje jako ten slušňák v saku a s brýlemi na nose.

Harry vyšel z koupelny. Černé tričko obepínalo jeho hruď, taktéž černé džíny dělaly, co měly, a modrá košile působila slušným dojmem. Ideální na nedělní oběd k rodičům vaší drahé polovičky.

Louis si stiskl spodní ret mezi zuby a nepatrně se zachvěl. "Jak to, že jsi ve všem tak neuvěřitelně sexy?" utrousil tichou poznámku a udělal pár kroků ke svému partnerovi, aby mu mohl stáhnout rukávy od trička a košile a označit si ho na klíční kost. Harry zavrněl a ochotně si modroočka přitáhl blíže. Následně mu šeptl do vlasů: "Bojím se."

"Nemáš čeho, broučku. Oblíbí si tě, protože jsi sluníčko. Obzvláště dvojčata," snažil se ho Louis uklidnit, možná i úspěšně.

"Raději pojďme," zavelel tiše mladší. Pustil Louiho, upravil se a vyšel na chodbu bytovky.

"Chceš to mít za sebou, viď?" otázal se Loui, když ruku v ruce vyšlapávali schody do posledního patra. Harry přikývl. Bál se. Opravdu se bál jeho sestry Lottie.

Seznámení s Louiho mamkou a jejím přítelem i s dětmi proběhlo v klidu a bez nějakých nedorozumění. Kupodivu Harryho i Louise Lottie nebyla nikde. Až když se všichni posadili ke stolu, Lottie se vyřítila ze dveří.

"Ahoj," pozdravili milenci jednohlasně.

"No nazdar." Lottie si neodpustila ironický tón a prosadila se na volnou židli naproti nim. Martin, Lottiein přítel, se pohledem klukům omluvil za její nepříjemný tón. Lou kývnul, že je vše v pořádku, ale Harry si to vzal až příliš k srdci. Sklopil pohled na lem svého trička a v duchu se snažil uklidnit.

Na stůl byla přinesena polévka. Všichni si společně odříkali modlitbu, přičemž se Lottie neustále hihňala, a dali se do jídla. Čas mezi polévkou a hlavních jídlem, kdy Jay s Tomem odešli do kuchyně, vyplnilo trapné ticho. Dvojčata s Fizzy si něco šuškaly mezi sebou, ale dva páry na sebe jen němo civěly.

Harrymu bylo na omdlení. Vědomí, že před ním sedí homofobka, ho sžíralo. Chtělo se mu brečet. Zhluboka se nadechl, aby polknul vzlyk, čímž na sebe připoutal ještě více pozornosti.

Louis se cítil bezmocný. Proto vzal svého přítele pod stolem za třesoucí se ruku a lehce ho políbil na povadlý koutek, což připomnělo Harrymu k malému a krátkému úsměvu. Dvojčata vydala 'awee' zvuk a Lottie se div nepozvracela, když se snažila o dávivý zvuk, za což se na ni Martin osočil.

Na Harryho přišly mdloby. Celou situaci zachránila Jay, když do jídelny přišla s mísou cottage pie (mleté hovězí maso a zelenina pokrytá bramborovou kaší). Harry se omluvil a otočil se na Louiho s tichou otázkou na rtech. "Kde je koupelna?" Louis ho navedl a Harry vzápětí zmizel.

"Tak ti pěkně děkuju, Lottie."

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jamie Montek Williams Jamie Montek Williams | Web | 3. srpna 2014 v 18:26 | Reagovat

Lottie je homofobní kráva, ty skvělá autorka a Jamie chce další díl. Kde je?

2 Miki Miki | Web | 4. srpna 2014 v 9:12 | Reagovat

[1]: Někde v časoprostoru následujících dní.

3 Karin Karin | 30. července 2016 v 21:32 | Reagovat

Kráva je slabé slovo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama